HAKKIMIZDA • Konaklama

  Ankara' nın kaliteli ve merkezi bir yer olan Çankaya' da bulunan Niza Park Otel, elçiliklere yürüme mesafesinde olup, bir çok alış-veriş merkezinin bulunduğu semtte yer almaktadır. Niza Park Otel özenle düzenlenmiş 65 modern odası ile günün yorgunluğunu atmak için tercih edebileceğiniz bir oteldir. Niza Park Otel' de sigara içilmeyen odaları tercih edebilirsiniz. Tüm odalarında HD uydu sistemine sahip 32 inch LCD televizyon ve minibar bulunmaktadır, ayrıca tüm katlarda ücretsiz Wİ-Fİ bağlantısı vardır. Ücretsiz otopark ve 24 saat oda servisi imkanı sunan Niza Park Otel, profesyonel kadrosu ile sizleri ağrlamaktan mutluluk duyacaktır.

 • Toplantı & Düğün

  Niza Park Ankara Oteli kullanım şekline göre farklı büyüklüklerde ve dizaynlarda 4 adet kolonsuz toplantı salonuna sahiptir.
  Toplantı salonları kullanım tercihlerine göre düzenlenir ve tamamen profesyonel bir hizmet kadrosuyla desteklenir.
  Toplantılarınız etkinliği için sunulan hizmetlerimize iş görüşmeleri, eğitimler ve toplantılar sıkıcı olmaktan çıkıp bir keyif haline dönüşecektir.
  Düğün, Nişan organizasyonları için düzenlenen 300 kişilik balo salonumuzda güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle sizin için çalışıyor olacağız.
  Her açıdan sahneyi gören tasarımıyla en mutlu anınızın şahidi tüm misafirleriniz olacak. Size düşen sadece "EVET" demek

 • Yemek & Eğlence

  Başkent, Niza Park Ankara Oteli ile yeni bir restauranta kavuştu.
  Otelimizde tüm iş ve özel ihtiyaçlarınız karşılanırken dünya mutfağının ve yerli, yabancı içeceklerin en seçkin örneklerini tadabileceksiniz.
  Huzurlu atmosferi ve beklentilerin üzerindeki hizmeti ile Niza Park Ankara Oteli' nde eşsiz lezzetler tatmak için sizleri Niza Park Hotel Restaurant' a bekliyoruz.